Закарпатець став переможцем Кубку світу KWU (ВІДЕО)

20.08.2020
367
0
Українець Юрій Русин став переможцем Кубку світу KWU.18 серпня 2020 р, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Камчия» (Болгарія)18 серпня пройшов Кубок Світу з кіокушин карате KWU серед молоді (18-21 рік) - KWU World Youth Cup 2020. Кубок пройшов в рамках 14-ї міжнародної літньої школи KWU. Волею випадку, даний турнір став першим абсолютним Кубком Світу. Разом з національними представниками, тренерами і спортсменами, було прийнято рішення об'єднати всіх, хто зміг приїхати в цьому році на ваговій Кубок Світу, в єдину категорію і провести перший  молодіжний турінр. Незважаючи на невелику кількість учасників (20 чоловіків і 11 жінок) бої пройшли на дуже хорошому рівні, спортсмени показали хороші і видовищні поєдинки, які були відзначені усіма присутніми, а також організаторами турніру. За підсумком турніру, фіналісти чоловіки провели по 4 поєдинки, а жінки 3.Переможцем абсолютного Кубка Світу став українець Русин Юрій (Kyokushin-Kan, м.Мукачево, тренер Русин Юрій - старший). Виступи Юрія високо оцінили судді і організатори турніру, зазначили його активність під час поєдинку, хорошу техніку. Суперники були досить потужні, і перемога діставала нелегко.Як результат - перше місце, спеціальний приз за кращу техніку, грошовий приз у розмірі 3000 євро. Так само Юрій став автором одного з найжорсткіших нокаутів турніру.