Закарпатський футболіст Ігор Харатін дебютував за збірну України у матчі проти Іспанії

07.09.2020
408
0
Футболіст вийшов зі стартових хвилин на позиції центрального півзахисника, а на 63 хвилині його замінив Сергій Сидорчук. Збірна України поступилася у матчі з рахунком 4:0.

Уже у першому таймі підопічні Андрія Шевченка тричі пропустили від іспанської команди. А наприкінці матчу ще один раз не зуміли втримати атаку суперника. Відтак збірна України перервала свою серію без поразок, яка тривала 12 матчів.

Нагадаємо, Ігор Харатін виступає в угорському чемпіонаті під керівництвом Сергія Реброва. У минулому сезоні команда стала чемпіоном Угорщини. На початку 2020-го головний тренер збірної Угорщини Марко Россі навіть пропонував Харатіну виступати за першу команду, для цього йому потрібно було змінити громадянство. Футболіст відмовився.