Унікальне досягнення закарпатської сноубордистки

02.03.2023
343
0
На чемпіонаті світу зі сноубордингу 2023, який прийняв Бакуріані (Грузія), ужгородка Аннамарі Данча продемонструвала хороший результат.

У паралельному гігантському слаломі Аннамарі Данча впевнено пройшла кваліфікацію, посівши друге місце. В 1/8 фіналу наша спортсменка була сильнішою за німкеню Мелані Хочрайтер, а ось у чвертьфіналі поступилася італійці Лучії Дальмассо. У підсумку закарпатка зайняла п’яте місце, що є найкращим результатом в історії України у цій дисципліні на ЧС. А Аннамарі єдина українська сноубордистка, яка двічі проходила до чвертьфіналу цієї дисципліни на ЧС.

До слова, в цій дисципліні також виступила ще одна представниця Закарпаття – Надія Гапатин. Поборотися за високі місця їй не вдалося і в підсумковому протоколі вона опинилася на 25-му місці.

Щодо паралельного слалому, то там наші сноубордистки продемонстрували дещо гірші результати. Аннамарі Данча, подолавши кваліфікаційний раунд, вже в 1/8 фіналу вибула і в фінальному протоколі була 15-ю. А Надія Гапатин розмістилася на 38-й сходинці.

Також Аннамарі Данча змагалася у змішаному командному слаломі. Її партнером був Михайло Харук. Піднятися на п’єдестал пошани українському дуету не вдалося. Українці зупинилися на стадії 1/8 фіналу (16-те підсумкове місце).

Вже 4–5 березня Аннамарі Данча візьме участь у черговому етапі Кубка Європи, який відбудеться у Закопане (Польща). На континентальних змаганнях закарпатка стабільно демонструє хороші результати й ставить собі за мету виграти загальний залік.