«Минай» та «Львів» провели спаринг. Фото

17.07.2022
416
0
Учора на стадіоні у с. Минай, що на Ужгородщині, місцева однойменна команда зустрічалася з ФК «Львів».

Для «Минаю» це був перший поєдинок проти команди УПЛ на літніх підготовчих зборах до сезону 2022/23. Наша команда показала непогану гру й продемонструвала свій спортивний характер.

Уже в дебюті зустрічі львів’яни провели результативну атаку, на завершенні якої вдало зіграв Назарій Нич. Протягом першого тайму в минайців виникло декілька небезпечних моментів, але втілити їх у забиті м’ячі не вдалося. Тож на перерву команди відправилися за мінімальної переваги гостей.

На стартових хвилинах другого тайму закарпатська команда могла зрівняти рахунок, однак м’яч, після прицільного удару Олексія Хахльова зі стандарту, поцілив у поперечину. Натомість суперник один зі своїх моментів використав і зробив рахунок 0:2 (цього разу відзначився Владислав Бугай).

Попри товариський статус зустрічі, поступатися минайці не хотіли. Наші футболісти з усіх сил помчали вперед і в підсумку досягли свого. На 84-й хв. Єгор Твердохліб скоротив відставання до мінімуму, а ще через три хвилини Ельдар Кулієв установив на табло остаточний рахунок зустрічі – 2:2.

17 липня, «Минай» зіграє ще один товариський поєдинок. Цього разу колектив Володимира Шарана прийматиме студентську збірну України.