Чемпіонат Закарпатської області з футболу. Огляд матчів 6-го туру

27.05.2019
450
0

ФК «Витязь» (Концово) – ФК «Карпати» (Дубове) – 2:2 (6:3)

Голи: Руслан Соскида, +50; Іван Скунзяк, 57 – Владислав Галац, 35; Іван Носа, 83.

Попередження: Сергій Повхан, 61; Артем Пустовіт, 90+2 – Михайло Бенко, 13; Андрій Лавришин, 61.

До перерви господарі володіли перевагою, однак їхнім ударам бракувало точності. Натомість елементарна помилка в захисті «Витязя» призвела до взяття вже їхніх воріт. Одразу після перерви концівські футболісти взялися нарощувати атакувальні дії й досить швидко не тільки зрівняли рахунок за допомогою пенальті, а й вийшли вперед, забивши з гри. Могли й іще відзначитися. Зокрема, одного разу м’яч влучив у поперечину. Та останнє слово було все ж за карпатівцями. В контратаці на 83 хв., незважаючи на опіку оборонців суперника, команді з Дубового вдалося встановити паритет. Він виявився остаточним, хоч у кінцівці зустрічі обидва ФК мали шанси забити.

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – 4:1 (3:4)

Голи: Володимир Варваринець, +48, 67, 73, 81 – Ростислав Микла, 87.

Попередження: Руслан Гогерчак, 66 («Поляна»).

До перерви господарі не змогли реалізувати свою перевагу, а ось у другому таймі розігрався Володимир Варваринець. Спочатку реалізував пенальті, а відтак і записав до свого активу покер. Гості спромоглися на гол престижу в кінці зустрічі.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Карпати» (Рахів) – 7:0 (9:0)

Голи: Денис Ребрик, 39, 63; Михайло Чедрик, 56+, 60; Юрій Чонка, 77 – Мафтій Кудла, 27 (автогол); Микола Романюк, 45 (автогол).

Попередження: Михайло Реплюк, 42; Пилип Кольцун, 48, Юрій Чонка, 62 –

Микола Гаць, 32; Лазарчук Роман, 68; Іван Микуличинський, 89.

Перевага «Севлюша» була незаперечною, і він здобув розгромну перемогу. За доброю традицією виноградівці забивали в кожному з таймів, а до перерви автоголами «допомагав» іще й суперник.

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Бужора» (Іршава) – 0:1 (9:1)

Голи: Мирослав Ломага, 59.

Попередження: Василь Герег, 85 – Антон Предчук, 21; Олександр Пахомов, 53; Іван Бандурович, 71; Андрій Ломага, 81.

У першому таймі «Мункач» мав перевагу, але до перерви – 0:0. У другій «сорокап’ятихвилинці» іршавці зуміли організувати результативну атаку й повели в рахунку. Останній ще більше стимулював господарів до атакувальних дій, однак із реалізацією не склалося.

У цьому турі слід відзначити виїзні перемогу іршавців та нічию дубівчан. Такі результати особливо загострюють ситуацію внизу турнірної таблиці. Утім, наверху так само гаряче. Загалом на «екваторі» першого кола поки спокійно може почуватися лише «Севлюш», у якого дві гри в запасі.