В Міжгірській громаді долають наслідки стихії
14.02.2024
799
0
![В Міжгірській громаді долають наслідки стихії](https://khustinfo.com/_nw/46/78429550.jpg)
В Міжгірській громаді ліквідували наслідки руйнівної повені, яка завдала збитків Закарпаттю.
Про це повідомив голова громади Василь Щур.
Біля дитячого садочка №3 у мікрорайоні Грабовець велика вода підступилася впритул до стін установи, розмила береги. Оперативний штаб селищної ради швидко скоординував роботу підрядної організації, працівники ПБС спрацювали чітко – залучили спецтехніку, встановили бетонні панелі та інші елементи берегоукріплення.