Україна – Англія: де дивитись матч 1/4 фіналу Євро-2020

03.07.2021
548
0
Україна та Англія 3 липня зійдуться у спекотному протистоянні 1/4 фіналу Євро-2020. Команди посперечаються за путівку до півфіналу. Де дивитися матч – читайте далі у матеріалі.

Джерело: 24 канал

Україна – Англія: де дивитись важливий матч

Команди Андрія Шевченка та Гарета Саутгейта зійдуться у спекотному протистоянні 3 липня на стадіоні "Олімпіко" у італійському Римі. Стартовий свисток німецького арбітра Фелікса Бриха пролунає о 22:00.

Команда Шевченка спробує “втопити” надії Англії на Євро-2020: прогноз на матч 1/4 фіналу

В Україні матчі чемпіонату Європи-2020 транслюють винятково телеканали "Футбол 1/2/3" та ТРК "Україна". Поєдинок Україна – Англія транслюватимуть на "Футбол 1" та "Футбол 2". Початок трансляції о 21:50.

Дивитися онлайн чвертьфіналу Україна – Англія можна на усіх платформах, які транслюють ці канали. Серед них – Oll.tv. В Україні дивитися канали "Футбол 1/2/3" можна на супутнику і в пакетах кабельних або IPTV операторів.

Телеканал ТРК "Україна" доступний передплатникам платформи Megogo.
  • На шляху до чвертьфіналу Україна здолала Швецію завдяки голу Артема Довбика (2:1). Англійці здолали беззубу Німеччину (2:0).
  • Збірні України та Англії 7 разів грали між собою. Лише одна перемога в активі українців при чотирьох поразках від англійців. Ще два матчів завершувались мировими.
  • Востаннє Україна та Англія виходили на одне футбольне поле у 2013 році. У відборі на чемпіонат світу розписали "суху" нічию 0:0.