Шахтар зіграв унічию із загребським Динамо в матчі Ліги чемпіонів

23.10.2019
381
0
“Гірники” і хорвати розписали мирову в Харкові.

22-го жовтня в рамках 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів у Харкові на ОСК “Металіст” відбувся матч між Шахтарем і загребським Динамо, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Гірники” вийшли вперед на 16-й хвилині: Марлос віддав хороший пас на Євгена Коноплянку, який відправив м’яч у ворота балканців. Але вже на 25-й хвилині команда з Загреба зрівняла рахунок після голу у виконанні іспанця Дані Ольмо.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

другій половині зустрічі Динамо заробило пенальті після того, як Андрій П’ятов завалив у власному штрафному майданчику хорватського футболіста. На 60-й хвилині Міслав Оршич реалізував одинадцятиметровий і вивів хорватів уперед. Але Шахтар зумів вирівняти становище. Додо класно пройшов у штрафному майданчику гостей і забив м’яч у ворота Динамо. Рахунок став 2:2.

І хоч Дані Ольмо пробив в штангу (для загребській команди вдруге за матч) і Шахтар намагався спорудити гол, більше забитих м’ячів не було. Поєдинок завершився внічию 2:2.

У обох команд після цього поєдинку по 4 очки в активі. У 4-му турі 6-го листопада Динамо буде приймати Шахтар в Хорватії. Також в групі С грають Ман Сіті, який лідирує в квартеті, і Аталанта, яка займає 4-е місце.

Відзначимо, що в рамках Юнацької Ліги УЄФА Шахтар і Динамо Загреб зіграли внічию 1:1.