Гольовий пас Яремчука допоміг «Генту» перемогти «Рієку»

23.08.2019
379
0
Два голи Депуатра принесли «Генту» перемогу 2:1.

Український нападник Роман Яремчук віддав гольовий пас за «Гент» в першому матчі плей-офф Ліги Європи проти хорватської «Рієки» (2:1). Про це повідомляє Укрінформ.

Роман Яремчук віддав гольовий пас Депуатру на 57-й хвилині. Після цього рахунок став 1:1. На 71-й хвилині Депуатр забив свій другий м’яч і приніс «Генту» перемогу 2:1. На 83-й хвилині українського нападника замінив Верстрате.

Для 23-річного Яремчука це третій ассист в нинішньому сезоні. Також в активі форварда 6 голів в 7 матчах за «Гент». Українець чотири рази забивав в Лізі Європи і двічі - в чемпіонаті Бельгії.

Також в цьому матчі відіграв усі 90 хвилин український захисник «Гента» Ігор Пластун. Ще один українець півзахисник Роман Безус відіграв за «Гент» 27 хвилин в кінці матчу.

Матч-відповідь «Рієка» - «Гент» зіграють 29 серпня в Хорватії.