Збірна Румунії розгромила Україну на Євро-2024

17.06.2024
462
0

Збірна Румунії перемогла збірну України на чолі з Сергієм Ребровим з рахунком 3:0 у першому для обох збірних матчі на Євро 2024. Матч проходив у Мюнхені.

Неприємності для України почалися у першому таймі. Попри очевидну перевагу українців у техніці і володінні м'ячем на початку гри, перший удар - вище румунських воріт - послідував лише на 22-й хвилині від Довбика.

На 29-й хвилині рахунок у грі відкрив капітан румунів Ніколає Станчу. Українські захисники припустилися помилки, і Станчу поклав м'яч у дальній верхній кут воріт - в українського голкіпера Луніна не було шансів. Після цього румунські футболісти пішли вперед.

На 40-й хвилині у Станчу був шанс забити ще один гол, проте м'яч влучив у каркас українських воріт.