Ужгород прийняв чемпіонат України зі спортивної ходьби

05.03.2024
758
0

Його учасниками стали 93 легкоатлети з Волинської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та власне Закарпатської областей.

Визначали кращих серед чоловіків і жінок, молоді (U-23), юніорів і юніорок (U-20), а також хлопців та дівчат (U-16, U-18). Загалом було п’ять дистанцій: 2, 3, 5, 10 і 20 кілометрів.

Найуспішніше виступили спортсмени з Волинської області. Вони виграли командний залік, набравши 836 очок. Потужні результати демонстрували й представники Сумської області, на рахунку яких 629 пунктів. Топ-3 замкнули житомиряни (420 очок). На жаль, закарпатські легкоатлети досягти високих результатів не зуміли. У загальному заліку ми опинилися на останньому, 10-му, місці.

Нашу область представляли тільки чотири спортсменки. Софія Туманська і Ангеліна Мангур змагалися у категорії U-18 на дистанції 5 км. Перша фінішувала шостою, а друга продемонструвала 8-й час. Ніколетта Сичугова та Діана Дроздецька виступали у категорії U-16 (дистанція – 2 км). Ніколетта стала 15-ю, а Діана у підсумковому протоколі опинилася на 20-й позиції.

Зауважимо, що ці змагання є надзвичайно важливими, оскільки чемпіонат України – це головний етап відбору на Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який 21 квітня відбудеться в Анталії (Туреччина).