Історичне досягнення для Закарпаття та України

26.08.2022
282
0
Уперше в історії на Чемпіонаті Європи з боксу в Туреччині перемогли одразу два українці, при цьому третій спортсмен став срібним призером змагань. Усі вони – вихованці закарпатської школи боксу.

Мова про Владислава Железнова (вагова категорія до 57 кг), Федора Деметера (63 кг) та Олексія Татаренка (66 кг), які днями стали чемпіонами Європи.

Водночас хлопці встановили ще одне історичне досягнення: за підсумками Європейської першості найкращим боксером визнали Владислава Железнова.

Таким чином, збірна України з боксу виборола 14 медалей та стала другою у загальному заліку саме завдяки результатам закарпатських спортсменів.

Сьогодні зустрівся з боксерами, тренерами та представниками Федерації боксу Закарпатської області. Подякував їм за ці успіхи і запевнив у підтримці. Попри воєнний стан ми будемо шукати можливості допомагати спорту всіх рівнів – від аматорського до спорту вищих досягнень.

Ми перемагаємо на рингах – перемагаємо й на полі бою.