Збірна мерів України: у Берегові зіграли цікавий всеукраїнський матч (ФОТО)

19.11.2021
304
0

Збірна мерів України, під керівництвом Сергія Ковальця, проводила свій матч у Берегові в рамках підготовки до чемпіонату Європи.

Збірна мерів України зіграла матч проти працівників міської ради Берегова. Гра носила виключно товариський характер, але за грою було цікаво подивитися.

Слід зазначити, що за збірну грали міські голови, заступники та старости у своїх громадах, а це охоплення майже усіх областей України.

Тренером цієї команди є ексгравець київського "Динамо" та збірної України Сергій Ковалець.

Спочатку футболісти берегівської міської ради почали гру впевнено і відкрили рахунок вже на 5-хвилині матчу. Крім цього господарі поля могли забити ще бодай двічі, але в обидвох моментах "шкіряний" потрапляв у стійку воріт.

Гості, які були більш організовані між собою зрівняли рахунок в кінці першого тайму.

На початку другого тайму гравці міської ради знову вийшли вперед, але не на довго. У другому таймі підопічні Ковальця повністю переграли своїх суперників. Гості забили 5 голів і у підсумку виграли з рахунком 2-6.

У підсумку чудова гра та гарна спортивна атмосфера.