Закарпатський «Минай» вирвав бойову нічию у Львові (ВІДЕО)

30.06.2019
425
0
29 червня підопічні Василя Кобіна помірялися силами з клубом Прем’єр ліги.

Перший тайм проходив під диктовку господарів поля. Львівські «Карпати» своїм авторитетом знаходили щілинки у захисті нашої команди. На 26-хвилині провал на лівому фланзі і гравці «Карпат» вийшли двоє на ворота. Півзахисник дав пас із лівого флангу у центр, а там форвард переграв голкіпера в один дотик – 1:0. Гол-двійник львів’яни забили одразу ж. Лише на цей раз із правого флангу. Гравець із м’ячом дав пас із флангу у карний майданчик і там гравець «Карпат» замкнув передачу влучним ударом в кут – 2:0.

У другому таймі підопічні Василя Кобіна взяли себе у руки. На 60-хвилині через помилку у захисті «Карпат» ужгородці змогли перехопити «шкіряного» і створити гольовий момент. Гравець «Минаю» пробив з 20-метрів, а голкіпер відбив перед собою. На добивання першим встиг Василь Пиняшко – 2:1. На 68-хвилині «Минай» здобув право на штрафний із близької відстані. Гравець, який знаходиться на перегляді поклав м’яч у дев’ятку, чим самим довів Карнозі, що у того є конкурент – 2:2.

Нагадаємо, що «Минай» також зіграв у нічию із учасником Ліги Європи «Дебреценом»