08.05.2023
853
0
Поєдинок 25-го туру УПЛ між ФК «Минай» та ФК «Ворскла» пройшов у понеділок, 8 травня, на стадіоні «Минай-Арена».

З перших хвилин матчу закарпатський «Миная» активно вступив у боротьбу за виживання в «елітному» дивізіоні. Безрезультативна боротьба тривала весь перший тайм.

Рахунок у матчі відкрив Петько наприкінці першого тайму. Вже в додану арбітром хвилину першого тайму, Петько ефектно розібрався з м'ячем, що відскочив до нього в центрі штрафного, після серії рикошетів, яку спричинила подача Булеци з лівого флангу.

Після перерви, боротьба між командами тільки зростала, адже полтавчани хотіли відігратися, а закарпатці закріпити свою перемогу. Відтак, наприкінці другогог тайму, подачу з лівого флангу від лицьової у виконанні Булеци на дальній стійці головою завершив Твердохліб.

«Минай» перемагає 2:0 і посідає 12-те місце в УПЛ, у них 26 очок. Ворскла залишилась з 30-ма пунктами і опустилась на восьме місце (від єврокубків полтівців відділяє вже 8 балів).