Закарпатський Минай програв у Золотому матчі Другої ліги України (ВІДЕО)

01.06.2019
454
0

Матч проходив у Кропивницькому, а Минай пропустив від кременчуцького Кремня один гол.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку наших футболістів. Підопічні Кирила Куренко грали першим номером, володіли м’ячем і декілька разів пробивали по воротам. Щоправда усі моменти були слабкими для того, аби можна було відзначитися у воротах суперника.

Футболісти з Кременчука також грали не сильно. Команда придивлялася до свого візаві, а тому і не ризикувала. Перший тайм пройшов без небезпечних моментів за що вболівальники і отримали логічні – 0:0.

У другому таймі команди помінялися ролями. У Минаю гра не клеїлася, а Кремінь просто взяв у свої руки контроль над м’ячем. Декілька моментів змарнував гравець Кременчука Локтіонов. Що стосувалося нашої команди, то за весь тайм хороший момент був у Гавриленка, але той ударив сильно і вище воріт.

Гол номінальні гості забили на 73-хвилині матчу. Костянтин Черній отримавши пас від партнера вийшов віч-на-віч із Поповичем і переграв його. На більше обох команд не вистачило. В підсумку Кремінь став переможцем Другої ліги, але Минай все одно крокує до Першої ліги.