Закарпатська футбольна команда зазнала поразки на виїзді

26.04.2021
269
0
У рамках 23-го туру української Прем’єр-ліги закарпатська команда на виїзді зустрічалася з «Дніпром-1». Футбольне протистояння минайців та дніпрян, яке відбулося 24 квітня на «Дніпро-Арені, завершилося на користь підопічних Ігоря Йовічевіча.

Господарі поля зі стартових хвилин взяли м’яч під контроль і нав’язували свою гру. Вже в дебюті зустрічі Маріо Чуже міг вивести дніпрян уперед, та м’яч після його удару пролетів поруч зі стійкою. А на 18-й хв. чудову нагоду для взяття воріт мав Артем Довбик: Андрій Ткачук у карному майданчику не за правилами зупинив Сергія Булецу й арбітр призначив пенальті, та з «позначки» 7-й номер «Дніпра-1» пробив вище воріт. Однак уже через десять хвилин Артем реабілітувався: нападник команди-господаря увірвався у штрафний майданчик, втік від захисника і відправив м’яч у ворота (1:0).

На 32-й хв. «Дніпро-1» заробив право на перспективний штрафний удар, який взявся виконувати закарпатець Сергій Булеца. Наш земляк чудово виконав стандарт і подвоїв перевагу господарів (2:0). Через кілька хвилин 10-й номер міг оформити дубль, та м’яч після його удару зачепив захисника і полетів вище воріт.

Під ендшпіль першого тайму у ворота Андрія Поповича був призначений ще один пенальті (цього разу за гру рукою Шеммі Маємбе). Виконувати вирок взявся Маріо Чуже. Хорват пробив без шансів для голкіпера і встановив на табло рахунок 3:0.

У другій 45-хвилинці дніпряни могли збільшити свою перевагу, та футболістам команди-господаря бракувало точності. Найреальніші нагоди відзначитися були в Білла (бразилець цілив у дальній від себе кут воріт, але Андрій Попович дотягнувся до м’яча), Маріо Чуже (вдало в гру вступив голкіпер) та Олексія Хобленка (у першомі епізоді м’яч з площини воріт вибив захисник, а в другому – минаців урятував воротар).

Щодо нашої команди, то вона в цій грі майже нічого небезпечного не створила. Згадується хіба що епізод на 65-й хв., коли м’яч побував у сітці воріт «Дніпра-1», але після перегляду епізоду взяття воріт було скасоване, оскільки Андрій Ткачук перебував у положенні поза грою.

Колектив з Ужгородщини продовжує перебувати на останній сходинці турнірної таблиці. Попереду в «Минаю» виїзна гра проти луганської «Зорі» та домашні ігри з донецьким «Шахтарем» і полтавською «Ворсклою. Аби зберегти місце в еліті українського футболу, нашій команді необхідно брати в цих іграх очки. Чим більше – тим краще. Однак зробити це буде дуже складно, адже суперники потужні.

«Дніпро-1» – «Минай» – 3:0 (3:0)

Голи: Артем Довбик 28, Сергій Булеца 32, Маріо Чуже 44 (пен.).

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Тейлор, Дуглас, Олександр Сваток, Владислав Дубінчак, Арсеній Батагов, Ді Франко, Сергій Булеца (Єгор Ярмолюк 76), Маріо Чуже (Гонсалвез 81), Ігор Когут (Білл 46), Артем Довбик (Олексій Хобленко 76).

Головний тренер – Ігор Йовічевіч.

«Минай»: Андрій Попович, Артем Мілевський (Угочукву Огбонная 84), Олександр Сніжко, Віталій Бойко (Ріпо Малепе 84), Андрій Ткачук (Репо Малепе, 84), Рустам Ахмедзаде, Максим Лопирьонок, Анатолій Нурієв, Шеммі Маємбе (Олександр Петрусенко 46),Тарас Саків (Сіака Баґайоко 84), Міслав Матіч.