У західноукраїнському дербі «Минай» здобув один заліковий бал

17.11.2022
413
0
Як і в попередній грі з «Чорноморцем», минайці пропустили першими (і знову ж таки з пенальті). На 23-й хв. Олег Горін невдало скидував м’яч на Олександра Бандуру і Юрій Климчук, втрутившись у боротьбу, опинився на газоні (не за правилами був змушений грати голкіпер), тож арбітр призначив 11-метровий удар. Виконувати вирок взявся сам постраждалий і за хвилину рахунок став 1:0. Гості відповіли на 30-й хв. дальнім ударом Назарія Воробчака, та воротар «Руха» з цим ударом упорався. А під ендшпіль першого тайму Ростислав Лях міг подвоїти перевагу своєї команди, але зі стандарту з гострого кута пробив мимо воріт.

Початок другої половини зустрічі був за господарями. Хороші моменти для взяття воріт мали Ярослав Карабін і Юрій Климчук, проте в першому епізоді вихід віч-на-віч із воротарем завершився перемогою останнього, а в другому – 7-й номер «Руху» невдало замкнув простріл партнера на дальній стійці й спрямував м’яч за межі поля.

А на 63-й хв. «Минай» несподівано забив. Прицільного удару з 15 метрів завдав Іван Трубочкін. Дмитро Ледвій у цьому епізоді виявився безсилим (1:1).

На 67-й та 69-й хвилинах команди обмінялися гострими моментами, але безрезультатно: в господарів злету пробивав Таллес («Минай» врятував каркас воріт), а в гостей – здалеку Антон Байдал (надійно зіграв воротар).

У завершальній 20-хвилинці «Рух» тиснув, але «Минай» вистояв. Єдиний гольовий момент у той відрізок часу виник у Віталія Романа, однак його дальній удар зумів парирувати Олександр Бандура. В підсумку нічия 1:1 і кожна з команд кладе у свою скарбничку по одному заліковому балу.

Наступний матч закарпатці зіграють 20 листопада проти «Металіста». Це буде номінально виїзний матч для команди Володимира Шарана, оскільки харків’яни свої домашні матчі тимчасово проводять в Ужгороді.

«Рух» (Львів) – «Минай» – 1:1 (1:0)

Голи: Юрій Климчук 23 (пен.) – Іван Трубочкін 63.

«Рух»: Дмитро Ледвій, Денис Слюсар, Ростислав Лях, Валерій Федорчук (Олексій Довгий 40), Юрій Климчук, Таллес, Віталій Роман, Богдан Слюбик, Ярослав Карабін (Альваренга 70), Марко Сапуга, Соломон.

Головний тренер – Леонід Кучук.

«Минай»: Олександр Бандура, Ігор Гончар (Іван Трубочкін 42), Олег Горін, Дмитро Немчанінов, Тарас Дмитрук, Вадим Вітенчук, Ельдар Кулієв, Назарій Воробчак, Єгор Твердохліб (Богдан Чуєв 76), Данило Колесник (Антон Байдал 56), Олексій Хахльов (Валерій Рогозинський 76).