На своєму полі минайці поступилися аутсайдеру УПЛ

11.11.2022
444
0
Напередодні цього туру закарпатці перебували на 12-й сходинці турнірної таблиці, а одесити – на останній, 16-й. Різниця в очках між цими колективами складала 6 пунктів (9 проти 3). Команда Володимира Шарана в сезоні 2022/23 в рідних стінах ще не перемагали, а тому гра з останньою командою чемпіонату – була хорошою нагодою перервати цю невтішну статистику. Та в цьому поєдинку минайці продемонстрували свою далеко не найкращу гру й закономірно поступилися.

Вже на 4-й хв. гості отримали право на 11-метровий удар (Іван Трубочкін не за правилами зупинив Владислава Наумця й арбітриня без вагань вказала на «позначку»). До м’яча підійшов Ілля Путря і вже за мить рахунок став 0:1. Ще в першому таймі «Чорноморець» міг збільшувати свою перевагу, та гравцям цієї команди бракувало точності. Двічі по воротах небезпечно пробив Владислав Наумець (в обох епізодах 10-й номер не влучав у ствір воріт) та одного разу Максим Брагару (у тому моменті нашу команду врятувала поперечина). Щодо минайців, то вони до перерви мали тільки одну нагоду для взяття воріт, та й нею не скористалися (Назарій Воробчак з меж карного майданчика переграти кіпера суперників не зумів).

У першій половині другого тайму одесити продовжували атакувати, сподіваючись збільшити свій гандикап. На 56-й хв. чудовий момент мав активний Владислав Наумець, та з близької відстані поцілити у ствір воріт він не зумів (м’яч зрикошетив від оборонця й полетів за межі поля). На 59-й хв. точним ударом з-за меж карного майданчика міг відзначитися Родіон Плакса, та Олександр Бандура парирував цей удар. Також 13-й номер «Минаю» врятував свою команді на 66-й хв., коли прицільного удару з кута штрафної завдавав Владислав Наумець.

На 71-й хв. «Чорноморець» залишився у меншості (другу жовту картку, яка перетворилася на червону, отримав Манджрекар Джеймс). Та це вилучення особливо не вплинуло на гру. Гості уміло зберігали переможний результат і майже не давали шансів «Минаю» на успіх. Єдиний гольовий момент у виконанні господарів виник на 92-й хв., та і той не завершився взяттям воріт (Данило Колесник ударом з розвороту спрямував м’яч над воротами). Потім прозвучав фінальний свисток, який зафіксував першу перемогу «Чорноморця».

У зв’язку з тим, що конкуренти «Минаю» в цьому турі набрали чимало очок, закарпатський ФК опустився на 14-ту сходинку турнірної таблиці. Наступним суперником команди Володимира Шарана буде «Рух», який займає 10-те місце (гра відбудеться 14 листопада у Львові).

«Минай» – «Чорноморець» (Одеса) – 0:1 (0:1)

Гол: Ілля Путря 4 (пен.).

«Минай»: Олександр Бандура, Олег Горін, Ігор Гончар, Дмитро Нємчанінов, Іван Трубочкін (Валерій Рогозинський 79), Вадим Вітенчук, Назарій Воробчак (Тарас Дмитрук 68), Олексій Хахльов, Єгор Твердохліб (Данило Колесник 79), Ельдар Кулієв (Юрій Кравчук 87), Юрій Коломоєць (Олег Вишневський 46).

Головний тренер – Володимир Шаран.

«Чорноморець»: Дмитро Непогодов, Віталій Єрмаков,, Ілля Путря, Володимир Салюк, Сергій Кравченко, Родіон Плакса (Максим Білий 76), Максим Брагару, Іван Бобко (Сергій Політило 68), Владислав Наумець, Кубемба (Олександр Гладкий 85).