"Минай" здобуває перемогу над "Десною" і залишає зону вильоту

18.04.2021
289
0
Підопічні Миколи Цимбала обіграли клуб, який претендує на єврокубки.

На цю гру команда вийшла вже за звичної схеми – 4 захисники, 2 опорних, 3 атакуючих в центрі та нападник на вістрі. Щоправда, замість Пиняшка з перших хвилин вперше в сезоні вийшов Бойко, а замість Шиндера, в якого перебір жовтих карток – Ахмедзаде.

Такий варіант складу свідчив – «минайці» з цим суперником збираються грати другим номером і за можливості контратакувати.

Зрештою, так і сталося. Щоправда, наших контрвипадів не було першу половину тайму. «Минайцям» доволі важко давався вихід з оборони в перші 20 хвилин – відчувалася нервозність. Плюс тиснули гості - саме вони володіли м’ячем і атакували. Особливо турбували з флангів. На 7, а потім на 16 хвилині могли забивати: але удар Тамма головою прийшовся вище воріт, а Дегтярьов не зміг завершити подачу з кутового – йому не вистачило кількох сантиметрів.

А після 20 хвилини наша команда, справившись з хвилюванням, нарешті заграла в атаці. Ми дійшли до карного майданчика, після розіграшу аута Бойко класно п’яткою вивів Кожанова на вільний правий фланг, але Ахмедзаде не зумів завершити передачу. Причиною стало порушення правил на ньому – і це призвело до пенальті. Його реалізував Анатолій Нурієв – 1:0 і 9-ий гол нашого бомбардира!

Чернігівці за інерцією продовжили тиснути, але після голу наша команда заграла впевненіше. І це вилилося у другий гол через 15 хвилин. Саків прострілив з лівого флангу,Ахмедзаде ідеально скинув п’яткою м’яча на Нурієва, той обіграв захисника і пробив повз голкіпера – 2:0! 10-ий гол Нурієва. Наприкінці тайму Рустам міг забивати ще, отримавши м’яч біля штрафної, але його удар заблокував захисник гостей.

Звісно, враховуючи такий фантастичний перший тайм у виконанні нашої команди, гості після перерви виходили на полі з більшою рішучістю. Наш тренерський штаб це передбачив. І продовжили чітко грати в обороні. Це дозволяло стримувати активні дії суперника і, що головне, знову ж таки вибігати в контратаки.

І нам це вдалося вже на 5 хвилині другого тайму. Нурієв та Пиняшко дотягнули м’яча до фінальної третини поля, а звідти Василь набрав крейсерський хід і вирішив пробити у протилежний верхній кут – є шанси, що цей гол стане найкращим м’ячом нашої команди в сезоні! Другий гол Пиняшка і третій у грі – 3:0.

Далі – могли забивати 4-ий. Ахмедзаде вибіг в контратаку, протягнув м’яча до штрафної і віддав класну передачу на вільного Нурієва, який міг вже заколотити у пусті ворота, але передачу перервав захисник гостей.

Вже наступної миті гості повернулися у гру. Спочатку їх гострий удар зліва парирував неймовірним сейвом Попович, а з подачі кутового нам забиває Імереков.

Далі наша команда прогнозовано відійшла назад і гості кілька разів турбували Поповича і змушували вболівальників понервувати. Проте вдалі заміни та велике бажання не упустити яскраву перемогу зіграли своє – і в останні 10 хвилин наша команда була ближче до 4-го голу, ніж суперник до 2-го.

Неймовірна і яскрава перемога, за що нашим футболістам хочеться сказати «дякую»! Наступна гра вже через 3 дні – у Львові пропущена гра з «Львовом», - повідомляє пресслужба закарпатського клубу.