«Минай» зазнав другої поразки поспіль

10.02.2023
362
0

Вчора, 9 лютого, закарпатська команда зіграла четвертий спаринг на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником був «Вележ Мостар» (Боснія і Герцеговина).

«Вележ Мостар» йде на шостому місці турнірної таблиці Прем’єр-ліги Боснії і Герцеговини, маючи у своєму активі 24 очки. А минулого сезону цей колектив став переможцем Кубка країни.

Перший тайм за грою вийшов доволі рівним, а небезпечних моментів у цей період було обмаль. Якщо минайці свій єдиний напівмомент не використали, то суперник один із двох гострих епізодів реалізував. На 36-й хв. після подачі з лівого флангу ударом головою відзначився Хасанович (0:1). Саме за мінімальної переваги ФК «Вележ Мостар» команди й відправилися на перерву.

У другій 45-хвилинці футболісти були активнішими. Небезпечних моментів побільшало, відповідно покращилася й реалізація.

У дебюті другого тайму команда Володимира Шарана пропустила другий м’яч. Погана гра в захисті призвела до того, що Вехабович зумів з близької відстані «розстріляти» ворота «Минаю» (0:2). За декілька хвилин після цього епізоду минайці могли не тільки скоротити відставання в рахунку, а й відновити паритет, проте з точністю у наших футболістів були проблеми. Натомість на 74-й хв. ми пропустили втретє (цього разу результативного удару завдав Хаскич).

Через хвилину після цього епізоду «Минай» розіграв м’яч із центру поля, доставив його до штрафного майданчика боснійців і Байдал забив гол у відповідь (1:3). Це взяття воріт додало впевненості гравцям закарпатського ФК і вони помчали відіграватися, але досягти бажаного результату їм не вдалося. Жодна з наступних атак успіхом не увінчалася і гра звершилася з рахунком 1:3.

Склад «Минаю» у першому таймі: Олександр Бандура, Валерій Рогозинський, Дмитро Нємчанінов, Олег Горін, Ігор Гончар, Вадим Вітенчук, Єгор Твердохліб, Назарій Воробчак, Михаїл Гечев, гравець на перегляді, Юрій Коломоєць.

Після перерви на поле виходили: Герман Пеньков, Богдан Чуєв, Юрій Кравчук, Іван Трубочкін, Тарас Дмитрук, Данило Колесник, Руслан Паламар, Антон Байдал, Данило Голуб.

Результати інших матчів «Минаю» у 2023 році:

29 січня. «Минай» – «Спартак» (Варна, Болгарія) – 0:0,

1 лютого. «Минай» – «Бухара» (Узбекистан) – 2:1,

4 лютого. «Минай» – «Сараєво» (Боснія і Герцеговина) – 1:2.

Наступний товариський матч «Минай» зіграє у неділю, 12 лютого. Суперником закарпатців буде бронзовий призер чемпіонату Узбекистану та переможцем Кубка – ФК «Насаф» (Карші).