"Минай" поступився в 1/8 фіналу Кубку України "Олександрії"

03.12.2020
700
0
Для "Олександрії" цей матч означав трохи більше, аніж можливість пройти до чвертьфіналу національного Кубка.

Підопічні Шарана розглядали кубковий поєдинок як нагоду помститися "Минаю" за поразку в другому турі УПЛ. А разом з тим "Олександрія" могла підняти командний бойовий дух, від якого, в силу проповідуваного стилю футболу, часто залежать результати.

"Минай" торік насолодився Кубком сповна. Вихід до півфіналу приніс молодому клубу з Закарпаття всеосяжну славу, а нині важливіше контролювати та розвивати процес становлення команди в УПЛ. Саме тому ми побачили сьогодні в основі Олега Допілку та Ріпо Малепе – гравців не основних. Хоча кістяк колективу був звичним – у Кобіна баналтьно немає можливості застосовувати широку ротацію (через кадрову обмеженість).

"Олександрія" також вийшло в цілком бойовому складі – й беззастережно контролювала хід гри. Уже на стартових хвилинах відбувся удар по воротах, який, втім, не ніс загрози. Але коли "Минай" спробував великими силами перейти на чужу половину поля, господарі покарали закарпатців контратакою. Довга передача знайшла на правому фланзі, здається, Дмитра Шастала, той відпасував на Вантуха, а Роман вдало пробив низом – 1:0.

"Минай" до перерви практично не мав шансів зрівняти рахунок. В одному з епізодів було падіння у штрафній площі, яке арбітр проігнорував, кілька стандартів та кілька проникнень без останньої передачі. "Олександрія" захищалася спокійно й розмірено.

А при нагоді йшла вперед. Класний шанс на гол, пробивши вище воріт, змарнував Олексій Довгий. "Олександрії" потрібен був другий м'яч, аби повністю зняти напругу – і відбувся він в середині другого тайму. "Минай" оборонявся позиційно, "Олександрія" наступала без швидкості, але все вирішило єдиноборство тет-а-тет. М'яча вкинули з ауту на Дмитра Шастала, той поставив корпус, розвернувся, відчув руки Тараса Саківа на спині й впав. У Арановського не було вибору, окрім як призначити пенальті. Валерій Бондаренко ударом з одинадцятиметрової позначки фактично поклав крапку в матчі.

Все плавно йшло до комфортної перемоги "Олександрії". Карноза з "Минаю" виконував штрафний з перспективної позиції, але пробив вкрай невдало. А вже на останніх секундах Устименко заробив випадковий кутовий, адже планувалася подача на дальню стійку, а вийшов удар в напрямку за комірець Каніболоцькому. Антон витягнув, але вже за мить пропустив диво-гол з кутового. Неприкритий ніким Довгий відгукнувся на ближній стійці на низову передачу від прапорця і з майже нульового кута п'ятою підправив м'яча в напрямку воріт. Рикошетом від голкіпера снаряд опинився в сітці й засвідчив розгром гостей 3:0.

"Олександрія" більше хотіла, грала сильніше і заслужено пройшла у чвертьфінал. А те, чи заслуговував "Минай" на розгром – то уже лірика.