16.05.2021
288
0
У поєдинку 22-го туру групи А Другої ліги “Ужгород” впевнено розгромив на виїзді галицькі “Карпати”.

На старті поєдинку команди обмінялися спробами гольових моментів, однак до реальної гостроти не дійшло. На 8-й хвилині Вадима Мердєєва вивели тет-а-тет з кіпером “Ужгорода”, однак гол забили з положення поза грою.

На 12-й хвилині закарпатська команда провела хорошу атаку: Сергій Машталір віддав у центр на Юрія Чонку, той пробивав низом з-за меж штрафної, але Остап Вульчин перевів на кутовий.

“Ужгородці” організували вбивчу контратаку на 16-й хвилині: Адріан Пуканич пасом від власної половини поля вивів на оперативний простір Вадима Ференцика, той звільнився з-під опіки і реалізував вихід з кіпером — 0:1.

“Карпати” відповіли дальніми ударами Богдана Козака та Романа Лебедя — не точно.

На 25-й хвилині галицька команда апелювала до арбітра щодо пенальті у моменті боротьби Вадима Мердєєва та Максима Минайленка. Рефері дав продовжувати гру.

На 34-й хвилині вже “ужгородці” апелювали до арбітра щодо можливого одинадцятиметрового. Сергій Майборода пробивав з карної зони: Роман Никитюк заблокував удар у підкаті.

“Карпати” загрожували воротам “Ужгорода” на 36-й хвилині: Вадим Мердєєв з позиції лівого інсайду пробивав у дальній кут — Михайло Готра здійснив сейв. А ще через дві хвилини кіпер закарпатської команди знову врятував, перевівши на кутовий: головою у штрафному майданчику пробивав Богдан Козак.

На 44-й хвилині після подачі з лівого флангу з якихось 5-ти метрів бив Вадим Семчук, однак Стефан Федак завадив нанести точний удар. Ще один момент мав Роман Лебедь вже на 45-й хвилині — кіпер “Ужгорода” зіграв надійно.

У другому таймі обидві команди обмінялися напівмоментами. До справжньої небезпеки дійшло на 55-й хвилині, коли Сергій Майборода вискочив сам на сам після пасу Адріана Пуканича, але нападник пробив не точно.

Трохи пізніше “Карпати” у ході контрвипаду загрожували воротам “Ужгорода”: з-за меж штрафної пробивав Роман Лебедь — Михайло Готра у стрибку взяв цей м’яч.

На 64-й хвилині Вадим Мердєєв загрожував обвідним ударом лівою — м’яч просвистів біля стійки воріт.

Опісля цього Володимир Васютик провів подвійну заміну: замість Вадима Ференцика та Юрія Чонки з’явились Павло Тищук та Роман Цень. Це відразу дало результат: Павло Тищук вигриз м’яч на лівому фланзі, віддав на Адріана Пуканича, той адресував на Сергія Машталіра, який після заміни пішов грати ближче до атаки. Гравець “Ужгорода” пройшов опонента і прострілив вздовж лінії — Роман Никитюк на пару з Остапом Вульчином заштовхали м’яч у власні ворота.

На 77-й хвилині дальній удар від Ігоря Нагорного — Михайло Готра спокійно впорався.

“Ужгородці” провели третій гол на 84-й хвилині: Адріан Пуканич віддав на вільного Володимира Дурана у штрафному, той звільнився з-під опіки і пробив між ніг Остапу Вульчину — 0:3.

Опісля цього ще один момент мав Сергій Майборода, але пробив повз ворота. Таким же неточним був удар і Андрія Бея.

У компенсований час Роман Лебедь пробивав з-за меж штрафної — мимо воріт.

0:3 — “Ужгород” впевнено перемагає і бере реванш за поразку у першому колі з таким же рахунком. Закарпатська команда продовжує очолювати групу А Другої ліги. Тепер у закарпатської команди 47 залікових пунктів.