ФК «Ужгород» здобув яскраву виїзну перемогу

17.05.2021
268
0
15 травня на львівському стадіоні «Україна» відбувся центральний поєдинок 22-го туру Другої ліги України з футболу з-поміж команд групи А між галицькими «Карпатами» та ФК «Ужгород».

Обидва колективи у нинішньому сезону демонструють якісну гру та хороші результати. Команда Володимира Васютика очолює турнірну таблицю групи А, а підопічні Романа Гнатіва йдуть третіми. «Ужгород» і «Карпати» прагнуть підвищитися в класі, тож у завершальних іграх сезону намагаються брати максимум очок. Лобова зустріч винятком не стала: команди серйозно підійшли до цього протистояння й викладалися на максимум задля позитивного результату.

Гра вийшла доволі цікавою та видовищною. Команди не відсиджувалися в обороні, а активно йшли вперед і часто створювали гольові моменти. Якщо в гостей проблем з реалізацією не було, то господарям бракувало точності.

Перший небезпечний момент виник на 12-й хв.: Юрій Чонка завдавав прицільного пострілу з-за меж штрафного майданчика, та Остап Вульчин цей удар парирував. А от у наступному гострому епізоді голкіпер «Карпат» виявився безсилим: на 15-й хв. зустрічі Юрій Чонка перехопив м’яч біля власного штрафного майданчика і віддав на Адріана Пуканича, який відразу ж перевів м’яч на лівий фланг, де був Вадим Ференцик; 19-й номер «Ужгорода» помчав до карної зони і з-під двох захисників пробив точно у сітку воріт (0:1).

Наприкінці першого тайму галицький колектив додав і тричі загрожував воротам ужгородців. На 37-й хв. бив Вадим Мердєєв, на 39-й – Богдан Козак, а на 45-й – Роман Лебедь, однак переграти кіпера закарпатської команди їм не вдалося (Михайло Готра парирував усі три удари).

На початку другої 45-хвилиник відзначитися міг Сергій Майборода, та нападник команди-гостей з хорошої позиції пробив неточно. Далі послідувала відповідь «Карпат»: Роман Лебедь та Вадим Мердєєв пробували «пробити» голкіпера дальніми ударами, однак і цього разу їх намагання успіхом не увінчалися.

А на 65-й хв. «Ужгород» забив другий гол і зняв всі питання щодо переможця цього протистояння. Адріан Пуканич віддав передачу у штрафний майданчик на Сергія Машталіра, який втік від захисників і прострілив вздовж воротарської зони (там виникло непорозуміння між оборонцем та голкіпером і від останнього м’яч влетів у сітку воріт).

На 70-й та 83-й хвилинах «карпатівці» знову били з дальньої відстані, однак Михайло Готра взяв удари Назара Вербного та Романа Лебедя.

А на 84-й хв. рахунок став розгромним – 0:3 (цього разу точним ударом з меж штрафного майданчика відзначився Володимир Дуран).

У завершальній 10-хвилинці господарі ще двічі пробували відкрити лік своїм забити м’ячам, однак Андрій Бей і Роман Лебедь вкотре були неточними.

У підсумку поєдинок завершився яскравою та впевнено перемогою «Ужгорода», який став ще на один крок ближче до виходу в Першу лігу України. 22 травня у рамках 23-го туру колектив Володимра Васютика прийме київський «Рубікон», який перебуває у нижній частині турнірної таблиці.

«Карпати» (Галич) – «Ужгород» – 0:3 (0:1)

Голи: Вадим Ференцик 15, Остап Вульчин 65 (а.г.), Володимир Дуран 84.

«Карпати»: Остап Вульчин, Андрій Вичіжанін, Олег Матушевський, Роман Никитюк, Ігор Нагорний, Назар Вербний, Роман Лебедь, Богдан Козак (Вадим Страшкевич 60), Вадим Мердєєв (Владислав Танчин 65), Віктор Хомченко (Ігор Худоб’як 68), Вадим Семчук (Андрій Бей 53).

Головний тренер – Роман Гнатів.

«Ужгород»: Михайло Готра, Стефан Федак, Максим Минайленко, Дмитро Сартіна, Сергій Машталір, Владислав Шкіндер (Іван Повхан, 93), Адріан Пуканич, Юрій Чонка (Роман Цень 64), Олег Вишневський (Володимир Дуран 80), Сергій Майборода (Максим Лютнянський 90), Вадим Ференцик (Павло Тищук 64).