19.03.2021
354
0
Вчора, 18 березня, поновилася боротьба у Другій лізі України з футболу сезону 2020/21. У рамках 13-го туру «Ужгород» приймав «Волинь-2» (Луцьк).

Це був перший офіційний матч ужгородців після 4-місячної перерви. Суперник у команди Володимира Васютика був не найсильніший: друга команда «Волині» завершила першу частину чемпіонату на 8-й сходинці турнірної таблиці, відстаючи від «Ужгорода» на 12 пунктів. Тим не менше, волиняни прагнули дати бій супернику і за можливості зачепитися за очки.

Щодо представників Срібної землі, то вони у домашньому поєдинку із середняком чемпіонату налаштовувалися винятково на перемогу, оскільки перед командою стоять високі завдання, для виконання яких потрібно брати очки чи не в кожній грі.

Вже в стартовій 20-хвилинці господарі поля створили два небезпечні моменти: спочатку з лінії штрафного майданчика пробивав Адріан Пуканич, а згодом з гострого кута цілив у ворота Олег Вишневський. Якщо в першому епізоді м’яч пролетів повз ворота, то в другому – вдало в гру втупив голкіпер команди-гостей.

На 31-й хв. після подачі кутового міг відзначитися Дмитро Сартіна, але його удар головою на лінії воріт зупинив захисник. Через три хвилини нагода для взяття воріт виникла в Адріана Пуканич, та знову добре зіграв голкіпер. А от на 35-й хв. капітан «Ужгорода» завдав потужного удару здалеку і вивів свою команду вперед (1:0).

Другий тайм, як власне і перший, проходив за тотальної переваги закарпатців. Наша команда контролювала гру і стабільно створювала гольові моменти.

Якщо на 62-й хв. реалізувати гольову нагоду не вдалося (Сергій Машталір не зумів виграти дуель в Арсенія Коркодима), то на 62-й та 79-й хв. ужгородці забили двічі. Обидва результативні удари були на рахунку новачка команди – Олега Вишневського. Спочатку 99-й номер «Ужгорода» ефектно пробив після подачі кутового, а потім опинився у потрібному місці в потрібний час і закотив «круглого» у сітку воріт (3:0).

Завдяки цій перемозі «Ужгород» піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. В активі нашої команди 25 очок. Рівно стільки, скільки в лідера чемпіонату – хмельницького «Поділля». Однак найближчим часом позиція нашої команди може змінитися, оскільки не всі представники топ-4 зіграли матчі 13-го туру.

Наступний раз закарпатська команда вийде на поле 23 березня. Це буде перенесений домашній матч 11-го туру проти «Епіцентра» (Дунаївці).

«Ужгород» – «Волинь-2» (Луцьк) – 3:0 (1:0)

Голи: Адріан Пуканич 36, Олег Вишневський 62, 79.

«Ужгород»: Михайло Готра, Дмитро Сартіна, Олег Допілка (Максим Минайленко 82), Василь Беца (Стефан Федак 76), Роман Цень, Владислав Шкіндер, Адріан Пуканич (Вадим Ференцик 80), Віктор Ряшко, Сергій Машталір (Павло Тищук 72), Олег Вишневський, Сергій Майборода (Юрій Чонка, 46).

Головний тренер – Володимир Васютик.

«Волинь-2»: Арсеній Коркодим, Дмитро Максимчук, Максим Сасовський, Владислав Мороз, Станіслав Кристін, Володимир Шевчук, Вадим Лучка, Микола Миронюк (Тарас Завадович 91), Олександр Чернов, Вадим Ольхович (Денис Теслюк 46), Хамза Гарсієв (Дмитро Уманець 84).