Друга ліга: ФК "Ужгород" та "Вільхівці" здобули мінімальні перемоги

16.09.2024
173
0

Цими вихідними не грав лише "Минай" у Першій лізі, який за календарем мусив їхати у Хуст, який знявся.

В Одесі зустрічалися аутсайдери групи А Другої ліги. "Реал Фарма" у минулому турі без шансів поступилася "Куликів-Білці" - 0:3. Одесити пропустили найбільше голів у групі - 12. "Ужгород" став першим клубом у чемпіонаті, який зміг відібрати очки у лідера НК "Пробій"- 1:1. Підопічні Лободи не програвали два тури поспіль: перемога та нічия.

Гості з перших хвилин взяли м'яч під власний контроль і відкрили рахунок в середині першого тайму. Удар зі штрафного Антошина парирував Друі, але першим на добиванні опинився Богомаз - 0:1. Відігратися господарі не змогли. Таким чином, "Ужгород" продовжує свою серію без поразок.

Мінімальну перемогу здобули і вільхівчани. Вони вдома розібралися із стрийською "Скалою". У першому таймі закарпатська команда забити не змогла, а у другому зусиллями Шестакова вирвалася вперед.