У Хусті пройшов чемпіонат області з класичного пауерліфтингу (ФОТО)

14.02.2022
805
0
Серед жінок чемпіонками у своїх вагових категоріях стали представниці Хустщини Тетяна Лукачко і Єлена Галас та ужгородки Наталія Мага і Олеся Янович. Студентка факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Наталія Мага, котра, виступаючи у категорії до 57 кг набрала найбільшу суму триборства серед усіх учасниць чемпіонату – 310 кг,  стала абсолютною чемпіонкою області. На другому місці в абсолютній першості– Ірина Сенкевич з Хустського району, результат котрої у цій же ваговій категорії склав 290 кг, третє місце з сумою 222,5 кг посіла Тетяна Лукачко (до 47 кг).

У змаганнях чоловіків перемогли ужгородці Олександр Соломко (до 59 кг) і Віктор Косюк, котрий у вазі до 66 кг підняв у сумі трьох вправ 525 кг, що вище за норматив майстра спорту України. У категоріях до 74 і 83 кг чемпіонами стали представники міста Хуста Іван Калин і Арсеній Теплухін. У найважчих вагових категоріях перемогу святкували пауерліфтери з Хустського району: Сергій Шустур (до 93 кг), Тарас Тимар (до 105 кг), Богдан Міговк (до 120 кг), Денис Бережник (понад 120 кг). В абсолютній першості серед чоловіків чемпіоном став Богдан Міговк, котрий набрав 777,5 кг у сумі триборства і до того ж підняв найважчу штангу турніру – 347,5 кг у тязі, що є новим абсолютним рекордом області. Друге місце в «абсолютці» посів Сергій Шустур (сума 702,5 кг), бронзовим призером став Денис Бережник (сума 815 кг). Усі три абсолютні призери показали результати, вищі за нормативи майстра спорту України.

За підсумками командної боротьби на 1-му місці серед жінок Хустський район, на 2-му – місто Ужгород, на 3-му – місто Мукачево. Серед чоловіків командну першість також виборов Хустський район, 2-ге місце посів Ужгород, 3-тє – Хуст.

Вперше чемпіонат Закарпаття був проведений на найвищому організаційному рівні завдяки застосуванню інформаційно-статистичної комп’ютерної програми «Goodlift», яка використовується при проведенні чемпіонатів України, Європи й світу, за що обласна федерація вдячна суддям національної категорії Денису Гангуру і Вадиму Середі з Чернівців, котрі привезли й обслуговували цю апаратуру. Окрема подяка партнерам змагань: фітнес центру «Вайпер джим» і ГО «Велооб’єднання».

Зараз кращі спортсмени області готуються до чемпіонатів України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп, а також серед студентів ЗВО, що пройдуть у березні у Львові.