У Іршаві відбувся відкритий чемпіонат області з боксу

571
01.07.2021
0
У Іршаві проведено Відкритий турнір з боксу серед школярів присвячений 25-й річниці Конституції України.

Пройшли спортивні змагання Хустської ТГ (ФОТО)

416
30.06.2021
0
У суботу, 26 червня, з нагоди Дня Конституції на стадіоні «Карпати» пройшли змагання з кількох видів спорту: футбол, теніс та вільна боротьба.

У Вищій лізі закарпатського чемпіонату в лідери вийшов Хуст

531
10.06.2021
0
У обласних чемпіонатах відбулися матчі 5-х турів. У Вищій лізі на перше місце вийшов Хуст.

Після трьох стартових турів Чемпіонату Закарпаття без втрат іде лише ФК Хуст

463
27.05.2021
0
У Вищій та Першій лігах обласного чемпіонату відбулися матчі 3-х турів.

«Хуст» – «Карпати» (Рахів). Результат матчу

480
24.05.2021
0
«Хуст» – «Карпати» (Рахів) – 3:0

Розіграно перший кубок Хустської територіальної громади з футболу серед аматорських команд.

441
13.05.2021
0
У неділю, 9 травня, на міському стадіоні «Карпати» відбулась фінальна гра за перший кубок Хустської територіальної громади до відзначення 931-ої річниці Дня міста Хуст.

Переможцем Khust HalfMarathon на Закарпатті вже вдруге став прикарпатець (ВІДЕО)

549
11.05.2021
0
У Хусті відбувся забіг Khust HalfMarathon. Спортсмени й аматори з Закарпаття та всієї України змагалися за першість у подоланні дистанції в 21 км і не тільки.

В Хусті проведуть чемпіонат Закарпатської області з футболу

583
08.05.2021
0
Сьогдні на стадіоні «Карпати» зустрінуться ФК «Хуст» та ФК «Бужора» з Іршави.

В Хусті через проведення півмарафону обмежать рух транспорту

526
07.05.2021
0
В неділю з 9 по 12 годину дня в Хусті частково обмежать рух транспорту на деяких вулицях та на об'їзній дорозі.

У Хусті відбувся чемпіонат Закарпаття з легкої атлетики. Хто зайняв призові місця?

491
27.04.2021
0
Власне, юнаки та дівчата змагались у 12-ох видах легкої атлетики.

Благодійний забіг: в Іршаві відбувся масштабний марафон

400
26.04.2021
0
Благодійний забіг. До Іршави з’їхались учасники з усієї країни.

Хустянин став віце чемпіоном України з важкої атлетики

563
16.04.2021
0
І знову наш спортсмен поповнив спортивні здобутки, та гучно заявив про себе на чемпіонаті України з важкої атлетики.

ФК «Хуст» програв ФК «Терново» з рахунком 0:1

404
28.03.2021
0
Про це повідомила пресслужба ФК «Хуст» в соцмережі.

Закарпатська біатлоністка Меркушина стала чемпіонкою України в мас-старті

430
28.03.2021
0
Представниця Закарпатської федерації біатлону Анастасія Меркушина виборола золоту медаль ще в одній дисципліні на Чемпіонаті України