Контрольний матч Карпати — Хуст. Огляд матчу

26.02.2023
1001
0
Цікавим та напруженим видався сьогоднішній матч з львівськими «Карпатами».

У третьому матчі на закарпатських зборах підопічні Андрія Тлумака розписали мирову із друголіговим "Хустом". Команди обмінялися забитими голами, а героями поєдинку стали голкіпери, які парирували по одному пенальті.

Лише двоє гравців стартового складу, Валерій Болденков та Ростислав Тарануха, грали з перших хвилин у попередньому спарингу. Також звертала на себе увагу і зміна голкіпера. Роман Льопка вперше за час зимової паузи отримав ігрову практику. Ще одна цікава деталь – одночасний вихід в основі двох форвардів: згаданого Таранухи та Олексія Хобленка. Початок поєдинку з "Хустом" подарував мінімум небезпечних моментів, багато боротьби та серію кутових у виконанні "Карпат". А у середині тайму "зелено-білі" заробили право на пробиття пенальті. Проте і цього разу не зуміли відкрити рахунок. Удар з позначки від Дениса Кожанова відбив Арсен Бєліменко. Однак вже через три хвилини "леви" таки досягли свого. Тарануха скористався передачею з правого флангу і точно пробив у ціль – 1:0!