Жіноча збірна України здобула вольову перемогу над Сербією на ЧС-2024 з хокею

14.03.2024
324
0

Збірна України з хокею здобула свою третю перемогу в сезоні жіночого ЧС-2024, обігравши Сербію з рахунком 5:4.

Вже через 10 секунд від початку матчу гості відкрили рахунок в матчу. Згодом після вдалої атаки серби подвоїли перевагу і з перевагою 2:0 пішли на перерву. Вже в другій 20-хвилинці українці поступалися 0:3.

На 25-й хвилині зустрічі "синьо-жовті" скоротили відставання до 2 шайб — після кидка Валерії Манчак шайба зрикошетила від суперниці й вразила ворота сербок.

У заключному періоді Сербія знову збільшила перевагу до 3 голів.

Далі почалося найцікавіше: українки почали диктувати свою гру і за 4 хвилини до кінця зустрічі закинули 2 шайбу, а до кінця гри зуміли зрівняти рахунок на табло.

Вже в овертаймі Манчак закинула свою четверту шайбу в матчі та дозволила Україні здобути вольову перемогу.