Збірна України перемогла Португалію і вийшла на ЄВРО-2020 з першого місця

Українська команда порадувала країну на честь свят.

У рамках групи В відбору ЄВРО 2020 збірна України на НСК “Олімпійський” грала з національною командою Португалії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

На поле футболісти вийшли з юними українцями. Кріштіану Роналду йшов за руку з Сашком Цимбалом, сином загиблого українського воїна на Донбасі, добровольця батальйону “Київська Русь”, Героя України Сергія Цимбала.

Пролунали гімни збірних. Гімн України виконав знаменитий хор Григорія Верьовки!

Українці швидко вийшли вперед. Вже на 6-й хвилині Марлос навісив кутовий, Кривцов пробив головою, але Патрісіу відбив м’яч і прямо на ногу Яремчуку. Роман добре розпорядився м’ячем і відправив його у ворота португальців!

На 27-й хвилині зустрічі шикарно зіграв Миколенко, який обвів португальця, і віддав розкішну довгу передачу на набігаючого Ярмоленка. Андрій в один дотик лівою ногою пробив і зробив рахунок 2:0 на користь України!

Португальці протягом всього першого тайму були дуже активні в атаці і Україні постійно доводилося оборонятися. І все ж українська збірна стримала натиск Роналду і компанії. Перед перервою Ярмоленко міг і дубль оформити, але м’яч після удару форварда Вест Хема пролетів повз ціль.

Другу половину зустрічі “європейські бразильці” теж почали активно. Атака за атакою, Україні доводилося грати концентровано і злагоджено в обороні. Але до середини другого тайму “жовто-блакитним” вдалося перехопити ініціативу.

Але на 72-й хвилині поєдинку вніс свої корективи англійський суддя Ентоні Тейлор, який призначив суперечливий пенальті і дав спірну червону Тарасу Степаненко. Півзахисник Шахтаря стелився в підкат, щоб відбити м’яч, який потрапив йому в стегно, а потім в лікоть. Відразу рефері не дав пенальті, але, за словами Олександра Зінченка, на суддю натиснув Роналду, який почав просити одинадцятиметровий. У підсумку британець і пенальті дав, і червону Тарасу показав.

Роналду пенальті реалізував і тут почалося щось дуже жорстке. Українські футболісти, точно воїни, захищали свої володіння. Українській збірній допомогли і перекладина і фортуна посміхнулася в цей вечір.

У підсумку збірна України перемогла з рахунком 2:1 і достроково виграла групу В, кваліфікувавшись на ЄВРО 2020!