"Шахтар" - в 1/8 фіналу Ліги Європи

24.02.2023
220
0
Після перемоги 2:1 у першому матчі гірники приїхали до Франції, де фактично весь перший тайм відбивалися.

Втім, незважаючи на атаки "Ренна", "Шахтар" до перерви зміг заштовхати м'яч у ворота після кутового, але з порушенням правил, повідомляє  UA-Футбол.

Ну, а після перерви "Ренн" таки забив свій гол – після справді класної віялової атаки забив Екамбі.

З рівним рахунком гра заспокоїлася і перетекла в овертайм. І все здавалося спокійно, поки "Ренн" не вибухнув швидкою атакою, яку завершив Салах.

Доля "Шахтаря" здавалася вирішеною, але французи врятували інтригу - Белосян за хвилину до кінця овертайму зрізав м'яч у свої ворота.

Серія пенальті була драматичною. Трубін старався як міг, гірники почин не завжди підтримували. Але таки вигризли. "Шахтар" йде далі.