"Шахтар" переміг "Вольфсбург" в 1/8 фіналу Ліги Європи

13.03.2020
381
0
12 березня в Німеччині на "Фольксваген Арені" відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між "Вольфсбургом" та "Шахтарем", повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Вольфсбург" – "Шахтар" – 1:2

Голи: Брукс, 48 – Мораєс, 17, Антоніо, 73

Незабиті пенальті: Вегхорст, 45+2 – Коваленко, 22

На 17-й хвилині нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс перестрибнув захисників "Вольфсбурга" і забив головою перший гол у матчі.

На 22-й хвилині донецька команда дістала право пробити пенальті. Віктор Коваленко дуже слабко пробив, удар не завдав проблем для воротаря "Вольфсбурга".

На 45+2-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота "Шахтаря" за гру рукою Миколи Матвієнка. Ваут Вегхорст послизнувся перед ударом і пустив м'яч набагато вище від воріт.

У дебюті другого тайму захисник "Вольфсбурга" Джон Брукс зрівняв рахунок ударом головою після боротьби із захисниками донецької команди.

На 73-й хвилині м'яч після удару Алана Патріка зі штрафного влучив у поперечину. Першим на добиванні був Маркос Антоніо, який довів рахунок до 2:1.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи має відбутися в Харкові 19 березня. Початок – о 19.55.