Молоді пенальтисти не дозволили Англії вперше виграти Євро

12.07.2021
506
0
У фінальному матчі чемпіонату Європи зустрічалися збірні Англії та Італії. Основний та додатковий час завершилися внічию — 1:1, а у серії пенальті перемогу святкувала Італія (3:2)

У стартових складах команд не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. На 71-й хвилині у гру увійшов 19-річний хавбек Букайо Сака, а на 120-й — 21-річний Джейдон Санчо.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant

Вже на 2-й хвилині англійці відкрили рахунок. Відзначився Люк Шоу. Відігратися італійці змогли у другому таймі. На 67-й хвилині після кутового забив Бонуччі — 1:1.

Основний та додатковий час завершився внічию. Доля трофею вирішилася у серії пенальті, де перемогу святкувала Італія — 3:2. Таким чином, італійці стають чемпіонами Європи.

Італія — Англія — 1:1 (по пенальті — 3:2)
Голи: Бонуччі (67) — Шоу (2).