ФК "Минай" на виїзді програв "Олександрії"

22.02.2021
380
0
У рамках 15-го туру УПЛ з футболу, підопічні Василя Кобіна поступилися ФК "Олександрії" з рахунком 0:3. Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".

Відкрити рахунок у матчі господарям вдалося на 40-ій хвилині. "Олександрія" вдало розіграла кутовий і Валерій Лучкевич з ближнього кута влучно поцілив у протилежний, — 1:0.

Подвоїли рахунок гравці Олександрії у другому таймі. На 52-ій хвилині відзначитися зумів Валерій Бондаренко — 2:0.

6 хвилин потому Роман Вантух скористався помилкою Антона Каніболоцького та довів рахунок до 3:0.

Після другої поразки поспіль минайці посідають 14-ту сходинку у турнірній таблиці.

Наступний матч закарпатська команда проведе вдома, 28 лютого. Цього разу суперником "Минаю" стане донецький "Олімпік", повідомили на офіційному сайті ФК "Минай".