Без повтору. Збірна України не змогла ще раз обіграти команду Ірландії

15.06.2022
288
0

Зустріч з ірландською збірною у польському Лодзі, який став тимчасовим притулком для "синьо-жовтих", не порадувала українських шанувальників футболу перемогою головної команди країни.

На 31-й хвилині гри, втративши незадовго до цього через травму Руслана Малиновського, збірна України опинилася у ролі наздоганяючих. До перерви змінити співвідношення сил у грі українцям не вдалося. Втім, на перших хвилинах другої половини зустрічі вони відігралися – з передачі Ярмоленка рахунок зрівняв Довбик.

1:1 – Україна вперше у поточній кампанії зіграла внічию після перемоги над Ірландією (1:0) та Вірменією (3:0).

У таблиці групи В1 "синьо-жовті" посідають перше місце, маючи в активі 7 очок з 9-ти можливих. За ними йдуть Шотландія (6 із 9-ти), Ірландія (4 із 12) та Вірменія (3 із 12). 21 вересня українська збірна зіграє у гостях із шотландцями.