У матчі аутсайдерів «Хуст» вдома програв «Металісту»

24.11.2023
797
0

У 18-му турі Першої ліги групи А з футболу «Хуст» вдома програв харківському «Металісту» з рахунком 1:2. Поєдинок пройшов 24 листопада на стадіоні «Карпати» у Хусті.

Про це повідомляють на сайті ПФЛ.

Рахунок у матчі відкрили гості на 3-й хвилині — відзначився капітан Габрієль Гомес. Подвоїв перевагу «Металіста» колишній гравець «Хуста» Петро Луців, який забив на 58-й хвилині ударом з пенальті.

Ближче під завершення поєдинку, на 82-й хвилині, «Хуст» скоротив відставання: гол до свого активу записав Василь Василинець.

Турнірне становище команд

Після 18-ти турів «Хуст» розташовується на останній 10-й сходинці у турнірній таблиці. Закарпатська команда має у своєму активі 11 залікових балів (3 перемоги, 2 нічиї та 13 поразок). Харківський «Металіст» йде на 9-й позиції із 14-ма очками (3 перемоги, 5 нічиїх, 10 поразок).