Menu

Свято вручення медалей випускникам – 2021 відбулося! (ФОТО)

08.07.2021
265
0
6 липня, у Хустському міському парку відбулася урочиста церемонія вручення медалей цьогорічним випускникам шкіл Хустської МТГ. Приємну місію на святі виконали: міський голова Володимир Кащук, секретар міськради Василь Губаль, народний депутат України Валерій Лунченко, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Олеся Калинич. До слова, у 2021 році всього налічується 609 випускників, з них 44-ро – медалісти: 35 – володарі золотих медалей, 9 – срібних.  

Звертаючись до випускників, міський голова Володимир Кащук зазначив, що наша громада пишається своїми випускниками. Незважаючи на труднощі, які довелося долати усім у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції вже другий рік поспіль, вчорашні школярі показали високі результати у навчанні. З цим він й привітав усіх медалістів та побажав їм щасливої дороги у доросле самостійне життя, щиро сподіваючись, що всі випускники обов’язково стануть студентами, і, отримавши вищу освіту, повернуться до рідного міста, аби доєднатися до розбудови рідної громади.

Відтак 35 золотих та 9 срібних медалістів – випускників 2021 року отримали заслужені нагороди з рук почесних гостей, а батьки винуватців свята – подяки за виховання підростаючого покоління достойним, яким усі ми горді!
 

Отже, наші медалісти:

1.    Літвін Альбіна Віталіївна    Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
2    Чулей Ірина Василівна    Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст    золота медаль
3    Ярем Ганна Юріївна    Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст    золота медаль
4    Лемко Сергій Сергійович    Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст    срібна медаль
5    Пуравець Іванна Миколаївна    Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст    срібна медаль
6    Вакарова Вікторія Вікторівна    Ізянський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
7    Кемінь  Руслан Валентинович    Ізянський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
8    Рацюк Аліна Романівна    Ізянський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
9    Гангур Ганна Василівна    Копашнівський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота  медаль
10    Івегеш Даніела Юріївна    Кривський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
11    Штефуца Михайло Олександрович    Кривський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
12    Деяк Мирослава Василівна    Липчанський ЗЗСО І-ІІІ ст.    срібна медаль
13    Грицак Владислава Василівна    Нанківський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
14    Даниловська Анжела Степанівна    Нанківський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
15    Колесник Олександр Миколайович    Нанківський ЗЗСО І-ІІІ ст.    срібна медаль
16    Марушкей Руслана Русланівна    Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
17    Пригара Діана Романівна    Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
18    Бабич Іванна Віталіївна    Сокирницький ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
19    Матей Едуард Михайлович    Сокирницький ЗЗСО І-ІІІ ст    срібна медаль
20    Волощук Мирослава Ігорівна    Стеблівський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
21    Чепка Ольга Миронівна    Стеблівський ЗЗСО І-ІІІ ст.       золота медаль
22    Юрик Андріяна Іванівна    Стеблівський ЗЗСО І-ІІІ ст.    золота медаль
23    Курта Дарина Романівна    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.Волошина    золота медаль
24    Марущак Валерія Миколаївна    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.Волошина    золота медаль
25    Бахно Вікторія Владиславівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2    золота медаль
26    Білак Любомир Миколайович    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2    золота медаль
27    Галай Анастасія Богданівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2    золота медаль
28    Гриньо Валерія Євгенівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2    золота медаль
29    Суринець Олександр Михайлович    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2    золота медаль
30    Грига Ірина Ярославівна    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 3    золота медаль
31    Добрий Артур-Георгій Андрійович    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 3    золота медаль
32    Холод Вікторія Вікторівна    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 3    золота медаль
33    Белкіна Аліна Юріївна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №4       срібна медаль
34    Корнута Діана Василівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №4    золота медаль
35    Кукуль Інна Степанівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №4    золота медаль
36    Чуп Каріна Олександрівна    Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №4    срібна медаль
37    Дувалка Марта Юріївна    Хустська СШ І-ІІІ ст. № 6    золота медаль
38    Боршош Олівія Юріївна    Гімназія-інтернат м.Хуста    золота медаль
39    Вакарова Ірина Іванівна    Гімназія-інтернат м.Хуста    золота медаль
40    Воробканич Іванна Сергіївна    Гімназія-інтернат м.Хуста    золота медаль
41    Ківеждій Дарина Анатоліївна    Гімназія-інтернат м.Хуста    золота медаль
42    Пинзеш Аніта Ладіславівна    Гімназія-інтернат м.Хуста    золота медаль
43    Станинець Вікторія Мирослава    Хустський НВК №1    срібна медаль
44    Скорондяк Станіслав Миколайович    Хустський НВК №1    срібна медаль

Також іменною премією сьогодні нагороджена 200-бальниця, випускниця Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Галай Анастасія.
Залиш коментар

Зайдіть на сайт

Нема фото

Ми у Facebook