Свалявчанин збив 8-річну дитину, що перебігала дорогу
![Свалявчанин збив 8-річну дитину, що перебігала дорогу](https://khustinfo.com/_nw/48/82935705.jpg)
У селі Стройне Мукачівського району 23-річний мешканець міста Свалява керуючи транспортним засобом марки «Volkswagen» наїхав та травмував 8-річну дитину, яка саме перебігала дорогу в невстановленому для цього місці.
Автопригода трапилася близько 18:30, 22 травня, інформує відділ комунікації поліції у Закарпатській області.
«За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження, у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.
Дитину госпіталізовано, а водія правоохоронці освідчували – за кермом він перебував тверезий.
У справах буде призначено ряд експертних досліджень задля з’ясування всіх об`єктивних обставин ДТП.
Слідство триває.