"Прикарпаття" розгромило ФК "Хуст" із непристойним рахунком

29.08.2023
629
0

У понеділок, 28 серпня, на стадіоні «Рух» відбувся один із завершальних матчів 5-го туру Першої ліги.

На івано-франківську команду чекало четверте поспіль західноукраїнське дербі: «Прикарпаття-ЗСУ» приймало закарпатський «Хуст», пише Правда ІФ. Обидві команди невдало розпочали сезон, у стартових турах набравши лише по одному турнірному очку, і до першого в історії очного протистояння підходили сусідами по турнірній таблиці.

Матч стартував із небезпечної атаки гостей, але Тихненко влучив у поперечину. А далі господарі повели в рахунку – після подачі з флангу відзначився Хома.

Ще у першому таймі голкіпер Рябенко заробив червону картку і залишив «Хуст» в меншості. У другому таймі франківці сповна скористались чисельною перевагою.

Голи Барчука, Хоми (двічі), Шинкаренка та Рудюка засвітили на табло фінальний рахунок 7:0.