На Хустщині рятувальники вчили дітей уникати пожеж і не губитися в горах
15.11.2023
773
0
![На Хустщині рятувальники вчили дітей уникати пожеж і не губитися в горах](https://khustinfo.com/_nw/44/99645225.jpg)
Надзвичайно насичений урок безпеки провели хустські рятувальники для учнів Ільницького закладу загальної середньої освіти. Сюди завітали як інспектори Служби порятунку, так і гірські рятувальники – й усі вони поділилися зі школярами власними знаннями.
Про це інформує ДСНС у Закарпатській області.
Зокрема, дітям нагадали основні вимоги пожежної безпеки вдома та у школі, а також алгоритм дій під час виникнення загорання чи виявлення вибухонебезпечних предметів. Також присутнім розповіли про правила безпечного походу в гори, важливість реєстрації турпоходу в рятувальних підрозділах та провели практичне заняття із в’язання вузлів.