«Минай» переміг «Хуст» у контрольній грі

10.07.2023
953
0

Підопічні Володимира Шарана здобули свою першу перемогу у контрольних матчах поточним літом. Про це інформує прес-служба ФК “Минай”.

Після нічиєї з «Металістом» та поразки від «Дніпра-1» минайці перемогли першоліговий «Хуст».

Минай – Хуст – 3:1. Голи: 0:1 Луців, 10, 1:1 гравець на перегляді, 21, 2:1 Твердохліб, 40, 3:1 Петько, 45.

Рахунок відкрив «Хуст». Представник Закарпаття у першій лізі забив на 10-й хвилині. Після довгої передачі за спини захисникам Луців вискочив сам на сам з Бандурою та пробив у дальній кут впритул з поперечиною.

Зрівняти рахунок «Минаю» допомогли два потенційних новачка. Перший виконав навісну передачу з лівого флангу, а другий переправив м’яч у сітку. Ще до перерви старші за рангом закарпатці вийшли вперед та закріпили свою перевагу.

Спочатку найкращий бомбардир «Минаю» у минулому сезоні Єгор Твердохліб вивів свою команду вперед. А згодом Петько замкнув подачу на ближню штангу – 3:1.

Після перерви команди голів не забивали. Наступний спаринг «Минай» проведе 13 липня проти «Руха».