«Минай» не зумів втримати перемогу над лідером чемпіонату

07.11.2022
762
0
У неділю, 6 листопада, на ужгородському стадіоні «Авангард» відбувся поєдинок 11-го туру української Прем’єр-ліги з футболу між «Дніпром-1» та «Минаєм».

Номінальними господарями цього матчу були дніпряни, які обрали «Авангард» тимчасовою домашньою ареною. Команда Олександра Кучера, котра є лідером УПЛ, була фаворитом протистояння, та «Минай» у цій грі полоскотав нерви одному з грандів українського футболу.

Дніпряни зі стартових хвилин узяли м’яч під свій контроль і постійно тиснули на ворота минайців. Та справа до справжніх гольових моментів доходила нечасто (всього двічі за весь перший тайм). На 16-й хв. результативним ударом із близької відстані міг відзначитися Артем Довбик, та м’яч у тому епізоді влучив у стійку. А на 40-й хв. небезпечного удару завдавав Олександр Піхальонок, та Олександр Бандура в тому епізоді виручив свою команду. Був один момент і в «Минаю», коли на 24-й хв. прицільного удару з хорошої позиції завдавав Єгор Твердохліб, але переграти бразильського кіпера 22-му номеру не вдалося. Тож перша половина зустрічі завершилася без забитих м’ячів.

У другій 45-хвилинці картина на полі не змінилася й «Дніпро-1» продовжував домінувати. На 49-й та 56-й хвилинах команди обмінялися гострими епізодами: у минайців пробивав Олексій Хахльов, а в дніпрян – Едуард Сарапій. Якщо в першому епізоді свою команду врятував голкіпер, то в другому – м’яч пролетів повз ворота.

А от на 64-й хв. відбулося перше взяття воріт. І провели його, несподівано, футболісти «Минаю»: Дмитро Нємчанінов завантажив м’яч із лівого флангу в штрафну, де на дальній стійці Назарій Воробчак перевів круглого у ворота (0:1). Однак радість закарпатців тривала недовго. Вже через три хвилини після подачі кутового Едуард Сарапій ударом головою відновив рівновагу, а ще за хвилину Олексій Гуцуляк результативно замкнув передачу Бузанелло і вивів номінальних господарів уперед (2:1). Крапку в зустрічі поставив Яніс Амаш, який на 76-й хв. точним ударом переграв Олександра Бандуру.

На 79-й хв. Артем Довбик ефектним ударом через себе міг оформити розгром, але минайців урятувала поперечина. У підсумку гра завершилася вольовою перемогою «Дніпра-1» із рахунком 3:1.

«Минай», маючи у своєму активі 9 очок, іде на 12-й сходинці турнірної таблиці. Вже 10-го листопада колектив Володимира Шарана прийматиме одеський «Чорноморець». У цій грі закарпатська команда прагнутиме тільки перемоги.

«Дніпро-1» – «Минай» – 3:1 (0:0)

Голи: Едуард Сарапій 67, Олексій Гуцуляк 68, Яніс Амаш 76 – Назарій Воробчак 64.

«Дніпро-1»: Макс Валеф, Бузанелло, Едуард Сарапій, Олександр Сваток (Гомес 83), Володимир Адамюк (Микита Кононов 89), Яніс Амаш, Руслан Бабенко, Валентин Рубчинський (Ігор Когут 65), Олександр Піхальонок (Сергій Логінов 89), Олександр Назаренко (Олексій Гуцуляк 65), Артем Довбик.

Головний тренер – Олександр Кучер.

«Минай»: Олександр Бандура, Олег Горін, Ігор Гончар, Іван Трубочкін, Дмитро Немчанінов, Вадим Вітенчук, Олексій Хахльов, Єгор Твердохліб (Антон Байдал 76), Назарій Воробчак (Дмитро Касімов 83), Олег Вишневський (Данило Колесник 63), Ельдар Кулієв (Валерій Рогозинський 83).