Хустські пауерліфтери - кращі в області

17.04.2019
638
0
Саме так коротко можна охарактеризувати результати чемпіонату Закарпатської області з жиму лежачи та класичного жиму, який відбувся 13 квітня у с.Зарічово Перечинської ОТГ.
На змагання з`їхалися атлети з усіх куточків Срібної Землі. Відрадно, що з-поміж серйозних конкурентів загальнокомандне перше місце святкували саме хустяни, виборовши на чемпіонаті всі призові місця.

Так, серед жінок на найвищу сходинку п’єдесталу пошани з класичного жиму піднялися Ірина Сенкевич (до 57 кг) та Ольга Якоб (до 84 кг). Дебютантка змагань Тетяна Лукачко (до 47кг) посіла почесне 2 місце. Серед чоловіків у класичному жимі 2 місце здобув майстер спорту Сергій Шустур (до 83 кг).

Золоті медалі в жимі з екіпіруванням вибороли Віталій Фанта (до 83 кг), Михайло Чохняй (до 93), майстер спорту Богдан Міговк (до 105 кг).

Майстер спорту Віталій Монич (до 120 кг) здобув золото як у класичному жимі, так і в жимі з екіпіруванням. Віталій Русин (до 105 кг) посів 2 місце в класичному жимі, 3 місце – в жимі з екіпіруванням та виконав норматив кандидата в майстри спорту. В абсолютній першості у класичному жимі цілеспрямований та вольовий атлет зайняв 3 місце, це при тому що займається силовим видом спорту трохи більше, ніж півроку.

У абсолютній першості у жимі з екіпіруванням не було рівних Богдану Міговку – 1 місце, Віталій Монич посів 2 місце. Серед жінок у абсолютній першості Ольга Якоб здобула 2 місце, Ірина Сенкевич стала третьою.

Щиро вітаємо спортсменів з вдалими виступами, що продемонстрували високий рівень їхньої підготовки та силу духу. Бажаємо подальших перемог!