12.09.2022
932
0
У третьому за силою футбольному дивізіоні країни сезону 2022/23 нашу область представляє ФК «Хуст».

Минулорічний чемпіон Закарпаття прагне розвитку й цього сезону вирішив вийти на новий для себе рівень і спробувати свої сили в статусі професіоналів. Аби не пасти задніх, у період міжсезоння команда підсилилася гравцями, які вже мали досвід гри в лігах під егідою ПФЛ. Зокрема це ексгравці «Минаю», «Ужгорода» та «Мункача».

Як ми вже повідомляли, разом з хустянами в Другій лізі України виступають 9 команд, частина з яких також є дебютантами.

У стартовому турі колектив Володимира Циткіна на виїзді зустрічався з вінницькою «Нивою» (гра відбулася 3 вересня). Це протистояння вийшло доволі рівним і завершилося закономірним результатом – 1:1. На гол Микити Жукова під ендшпіль першого тайму, хустяни відповіли результативним ударом Петра Луціва на 66-й хв. У завершальні пів години зустрічі команди намагалися вирвати перемогу, та всі їхні зусилля виявилися марними.

А 10 вересня «Хуст» зіграв свій перший домашній матч. У гості до нашого ФК завітала друга команда запорізького «Металурга». Господарі поля відчутно переважали свого суперника й здобули дебютну перемогу з рахунком 4:0. На 11-й хв. Назар Приходько вивів господарів уперед, на 32-й хв. Петро Луців подвоїв перевагу своєї команди, а на 37-й хв. Василь Луців зробив рахунок 3:0. На цьому хустяни не зупинилися і після перепочинку забили ще один м’яч: на 51-й хв. Петро Луців оформив дубль.

Отож після двох зіграних турів закарпатці мають у своєму активі 4 очки і входять до трійки найсильніших. Наступний поєдинок «Хуст» проведе на виїзді в понеділок, 19 вересня. Суперником буде київський «Рубікон», який має у своєму доробку один заліковий бал.