Хустяни продовжують лідирувати в чемпіонаті області

08.06.2019
450
0

2 червня команда ФК «Хуст» виїжджала в с. Терново, де провела матч із місцевою командою ФК «Терново».

Гравець хустян Микола Вурста на 12-ій хвилині відкрив рахунок матчу. Після перерви Микола Росоха на 53-ій хвилині подвоює рахунок матчу. Гравець хустян Юрій Галай на 76-ій хвилині закріплює рахунок матчу.  Отже, рахунок матчу 3:0 на користь хустян. Юнаки хустян також виграли від команди ФК «Терново» з рахунком 2:0. Таким чином юнаки та доросла команда ФК «Хуст» одноосібно продовжують лідирувати в чемпіонаті області.

Команда ФСК «Говерла» Ясіня, була на другому місці, програла матч із командою ФК «Іза» з рахунком 3:2. Юнацькі команди звели свій матч унічию з рахунком 1:1. Господарі поєдинку взяли 3 очки від команди ФСК «Говерла». Вишківчани виїжджали у Нижню Апшу, де провели свій матч із місцевою командою ФК «Діброва». Команда юнаків ФК «Діброва» виграла з рахунком 2:0. А доросла команда нижньоапшівчан теж здобула перемогу з рахунком 2:1. У с. Велика Копаня проходив футбольний матч між командами ФК «Копаня» та ФК «Гірник» с. Рокосова. З рахунком 6:3 перемогу здобули копанські футболісти. Голи в матчах забили Сергій Ацкулинець (провів  5 голів у ворота рокосівчан), Михайло Свійщо (на 77-ій хвилині) та Віктор Шпір (на 34-ій хвилині).