ФК «Хуст» – ФК «Терново» – 6:1 (ВІДЕО)

28.02.2021
527
0
Голи: Роман Дочинець, 7; Андрій Мерцин, 36; Богдан Павлич, 47; Максим Кодря, 87; Владислав Іванов, 90+1; Данієль Барна, 90+4 – Дмитро Жуков, 53.

Попередження: Юрій Галай, 55; Андрій Мерцин, 85 – Юрій Пахомов, 90+2.

Хустяни вдало розпочали, швидкий гол додав їм бомбардирського настрою. Утім, ще на початку другого тайму рахунок 1:3 був цілком непоганим для тернівців. І все ж наприкінці зустрічі вони занадто розслабилися й протягом семи хвилин пропустили три м’ячі, до того ж два – у компенсований арбітром час. Буває й таке. До того ж у складі команди з Тячівщини захворіли троє гравців «основи». А в протистоянні із суперником, вищим за класом, така втрата – відчутна.

Якщо вчора не вдалося забити, то сьогодні матчі видалися надрезультативними. А хокейні рахунки тільки повинні дати командам поживу для роздумів: що вони так чи не так роблять, що виходять хокейні результати. Правильний аналіз дозволить краще підготуватися до сезону за допомогою Зимової першості.