ФК «Хуст» бореться за вихід до Першої ліги України

05.06.2023
413
0

Друга позиція у Другій лізі України з футболу сезону дала змогу закарпатській команді позмагатися за вихід до Першої ліги. Суперник – передостання команда другого за рангом дивізіону України – «Маріуполь».

Протистояння хустян та маріупольців складається з двох матчів, перший з яких відбувся 3 червня на Закарпатті. Як напередодні матчу, так і після першої зустрічі, визначити фаворита доволі складно. Обидва колективи мають шанси на перемогу в дуелі.

Домашній поєдинок для команди Володимира Циткіна розпочався з пенальті у ворота Арсена Бєліменка. Кіпер «Хуста» у власному штрафному майданчику не за правилами зіграв проти Дмитра Пентелейчука і арбітр на 5-й хв. вказав на «позначку». До м’яча підійшов Данило Літовченко, та переграти голкіпера 21-му номеру «Маріуполя» не вдалося. Владислав Чушенко, який відомий закарпатським уболівальникам виступами за «Минай» та «Ужгород», підвів гостей, отримавши жовті картки на 9-й і 32-й хвилинах, залишивши «Маріуполь» у меншості.

Незважаючи на чисельну перевагу, «Хуст» нічого не зміг створити в першому таймі. Удари наших гравців були неточними, або недостатньо сильними. А ось колектив Олега Краснопьорова перед перервою міг вийти вперед, проте у двох гострих епізодах за господарів зіграв каркас воріт. Небезпечно гості діяли й на початку другої 45-хвилинки, але досягти успіху їм не вдалося.

Якщо на 61-й та 63-й хв. дальні удари Івана Станковича та Вадима Мердєєва були неточними, то на 70-й хв. Назар Приходько прицільним «пострілом» у дотик з-за меж карного майданчика вивів «Хуст» уперед. На жаль, втримати переможний результат представникам Срібної землі не вдалося. На 80-й хв. партнери вивели Микиту Михайленка віч-на-віч з воротарем і той відновив рівновагу (1:1).

На останній компенсованій хвилині до основного часу зустрічі Артем Стрілець міг принести хустянам перемогу, але маріупольців у тому епізоді врятував голкіпер. Отож фінальний свисток зафіксував нічию 1:1. Доля путівки в Першу лігу України сезону 2023/24 вирішиться 10 червня на полі «Маріуполя».

«Хуст» – «Маріуполь» – 1:1 (0:0)

Голи: Назар Приходько 70 – Микита Михайленко 80.

«Хуст»: Арсен Бєліменко, Владислав Іванов, Костянтин Колчін, Андрій Романенко (Артем Стрілець 82), Вадим Мердєєв (Роберт Пилип 72), Богдан Павлич (Артем Андріца 90), Назар Приходько, Василь Луців, Петро Луців, Іван Станкович (Михайло Фляшко 72), Владислав Борисенко (Микола Пилип 72).

Головний тренер – Володимир Циткін.

«Маріуполь»: Павло Кравцов, Петро Харжевський, Павло Шушко, Владислав Чушенко, Нікіта Тепляков, Олександр Чернецький (Іван Мамросенко 38), Ярослав Доброхотов, Іван Мочевінський (Богдан Гора 74), Дмитро Пентелейчук (Єгор Булгаков 74), Данило Літовченко (Микита Михайленко 64), Ігор Биковський (Гліб Літюк 74).