27-29 жовтня в Хусті проходив міжнародний турнір з футболу

30.10.2021
451
0
Серед учнівських команд “EUROPEAN SCHOOL FOOTBALL CUP КHUST 2021 U15”. Юні футболісти та футболітки з Ужгорода, Миная, Виноградова, Мукачева, Міжгір’я, Кішварда (Угорщина) та Хуста зустрілися на одному полі та активно змагалися за перемогу.

29 жотвня відбулося вже урочисте закриття турніру.

Фінальну гру зіграли команда Академії футболу «Мункач» міста Мукачево та Спеціалізована ДЮСШ Олімпійського резерву міста Ужгород. Учасники кажуть, хоч це і змагання, але атмосфера надзвичайно позитивна.

Хуст привітно зустрів гостей, та навіть погода посприяла гарній грі.Демонстрували свої спортивні вміння на полі та змагалися за кубок і дівчата. Міжнародний футбольний турнір – став яскравою спортивною подією для Закарпаття та вкотре довів, що наш край хоче та може розвиватися в цій сфері. Адже наші команди показали справді хороші результати та здобули першість.