Закарпатський "Минай" упевнено "розібрався" з "Миколаєвом" та наблизився до лідерів турнірної таблиці

10.11.2019
356
0
У рамках 17 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги, ужгородський "Минай" приймав удома муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" із однойменного міста. Про перебіг поєдинку повідомляють на офіційному сайт клубу.
Закарпатці вдома впевнено розібралися з «Миколаєвом» та здобули вже другу поспіль перемогу, яка ще більше наблизила нас до лідерів. Перемогли за рахунок дубля Анатолія Нурєіва –вже третього в цьому сезоні. Обидва голи закарпатець забив у другому таймі – з пенальті та після кутового. Цього вистачило для здобуття трьох очок.

Після гри головний наставник закарпатців Василь Кобін назвав цей матч одним з кращих у цьому сезоні. Воно й не дивно – його команда створила чимало моментів, забила потрібні голи і практично не дала супернику створити щось серйозне у своїх воріт. «Минайці» добре відрізали їхнього єдиного форварда від передач і вміло заблокували фланги суперника. Єдина претензія тренера до нашої команди – могли забивати більше.

В принципі склад «минайців» був атакуючим – у нападі Гегедошу допомагав Глагола, Пиняшко, Нурієв та Страшкевич. В захисті грали в 4 захисника – два центральних та два флангових. При потребі два фулбеки грали вище, а на місце третього центрбека опускався Гавриленко.

Спочатку наша команда намагалася атакувати через швидке пересування м’яча та закидування його в розрахунку на прорив Гегедоша. Ця комбінація двічі спрацювала в перші 20 хвилин – на жаль, Роберт не реалізував обидва шанси.

Після цього «корабели» стали грати в захисті більш щільніше. Тому довелося бити з-за меж карного майданчика – у такий спосіб намагалися відзначитися Стасюк та Глагола, але не вийшло. Небезпечні у нас виходили і стандарти – під кінець тайму міг забивати своїй колишній команді Дмитренко, але м’яч після його удару полетів вище, а перед цим Нурієв з фірмової точки зі штрафного потрапив у стінку.

Варто відзначити, що наша команда при цьому не включала своєї максимальної швидкості. Довелося її вмикати у таймі другому, адже рахунок залишався «нульовим».

Це допомогло. На швидкості наші форварди почали частіше вриватися у штрафну. Особливо Пиняшко. На 52-ій хвилині його спроба не вийшла – м’яч полетів вище, а через 5 хвилин заробив одинадцятиметровий – його швидкісний прорив на правому фланзі зупинили з порушенням «миколаївці». Пенальті реалізував Нурієв.

На цьому закарпатці не зупинилися. Через 4 хвилини знову мав шанс Гегедош: з лівого кута штрафної пробивав, але не попав у ворота. Зі злості навіть штангу пнув – воно й зрозуміло, наш форвард не забиває вже 4-ий матч в чемпіонаті.

Але «минайцям» таки вдалося закріпити перевагу. І зробив це знову Анатолій Нурієв. Він перший опинився на ближній штанзі при подачі кутового. І вдало замкнув передачу Глаголи – 2:0 і це 10-ий гол Анатолія в чемпіонаті.

А що ж суперник? Після другого голу вони зовсім розклеїлись, хоч перед цим двічі турбували Кулініча дальніми ударами. «Корабели» вмикали пресинг, намагалися грати комбіновано, але заважали як господарі своєї чіткою грою в захисті, так і власний брак у передачах.

Натомість у останні 15 хвилин «минайці» були ближчі до третього голу, ніж «Миколаїв» до першого. Були моменти у Маїка, який вибігав сам-на-сам після контратаки, а ще у Гавриленка та навіть Карнози, який з’явився на полі після перерви.

У підсумку – чергова домашня перемога в чемпіонаті та чергові три пункти у турнірній таблиці. Завдяки їм наша команда вийшла на 5-ту сходинку в чемпіонаті та всього на 2 очки відстає від лідера.

Наступну гру у Першій лізі «Минай» проведе на виїзді, у Одесі з «Чорноморцем» 16 листопада.